MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury. Koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wesołych Świąt!

Wydarzenia

W ten wyjątkowy czas życzymy wszystkim zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

zobacz więcej

Spektakl pt. „Goło i wesoło”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl pt. „Goło i wesoło”, który odbędzie się 2 marca 2024 r. o godzinie 15:30 oraz 19:00 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Świąteczny koncert André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa pt. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa pt. „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”, który odbędzie się 17 grudnia, 30 grudnia oraz 7 stycznia o godzinie 16:30 w kinie Kultura.

zobacz więcej

Miejski Jarmark Świąteczny

Wydarzenia

Blisko sto stoisk, kolędowanie, spotkanie ze świętym Mikołajem i świąteczne warsztaty – tak zapowiada się Miejski Jarmark Świąteczny. W najbliższy weekend, 16 i 17 grudnia, w samym centrum miasta będzie można kupić gwiazdkowe drobiazgi i prezenty, bożonarodzeniowe ozdoby czy smakołyki na świąteczny stół. W sobotę zapraszamy na plac Narutowicza od godz. 12:00 do 19:00. W niedzielę zaś od 10:00 do 18:00.

zobacz więcej

Obchody 42. Rocznicy Wprowadzenie Stanu Wojennego

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska, Parafia Zesłania Ducha Św. oraz Region Piotrkowski NSZZ Solidarność zapraszają do wspólnych obchodów 42. Rocznicy Wprowadzenie Stanu Wojennego.

zobacz więcej

Zapraszamy na musical pt. „Pod skrzydłem anioła”

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie oraz Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejsuta Bacewiczów w Łodzi zapraszają na musical pt. „Pod skrzydłem anioła” musical od święta. Wydarzenie odbędzie się 20 grudnia br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów