MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kadra

Dyrekcja

Jakub Kołodziejczyk
- Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury
 

Paulina Broncel
- Zastępca Dyrektora ds. Kina i Marketingu

 

Dział Techniczny

Katarzyna Leśniak
- Kierownik ds. Administracyjno - Technicznych

Piotr Wionczyk
- gł. spec. ds. obsługi i konserwacji urządzeń informatycznych


Koordynatorzy Działów

Mariola Biniek   
- Koordynator Działu Artystyczno - Plastycznego

Jacek Olejnik  
- Koordynator Działu Kino

Agnieszka Kuchnik
- Koordynator Działu ds. Ekspozycji Giganty Mocy


Sekretariat


Elżbieta Kwiatkowska
- Specjalista ds. biurowych i archiwum

 

Dział Kadr

 

Sylwester Gabinowski
- Specjalista ds. kadr


Dział Artystyczno - Plastyczny

Agnieszka Bielska
- Główny instruktor ds. animacji i imprez

Mariola Biegańska
- Główny instruktor ds. animacji i imprez

Mirosława Świtoń
- Starszy instruktor ds. animacji i imprez

Michał Stempczyński
- Instruktor ds. animacji i imprez

Weronika Lechańska
- Instruktor ds. animacji i imprez

Anetta Wojtuch
- Starszy instruktor tańca

Małgorzata Kucharska
- Starszy instruktor plastyk

Alicja Przydryga
- Starszy instruktor plastyk

Monika Bartłomiejczyk
- Instruktor plastyk

Dział ds. Ekspozycji Giganty Mocy


Katarzyna Dendek
- Instruktor - Przewodnik

Ilona Froncala
- Instruktor - Przewodnik

Martyna Guderska
- Instruktor - Przewodnik

Jolanta Szurgot
- Pracownik obsługi klienta


Anika Ryłka
- Pracownik obsługi klienta
 

Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

 

Agata Śmigiel - Ławska
- Specjalista ds. Pozyskiwania Środków Zewnętrznych

Dział Finansowy


Karolina Osińska
- Główny księgowy

Monika Nowak
- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych


Sylwester Gabinowski
- Specjalista ds. rozliczeń finansowo-księgowych
 
Dorota Stańdo
- Referent ds. rozliczeń finansowo-księgowych

Katarzyna Krawczyk
- Kasjer

 

Aleksandra Wojtal
- Kasjer
 

Agnieszka Siwczyk
- Kasjer

Dział Marketingu

 

Karolina Oleksiewicz - Hoffer
- Główny specjalista ds. marketingu
 

Katarzyna Florczyk
- Grafik komputerowy

Aleksandra Krzak
- Specjalista ds. marketingu

Anna Staniaszek
- Specjalista ds. marketingu

Dariusz Kubiak
- Specjalista ds. marketingu

Sylwia Broszęcka-Guszczar
- Specjalista ds. marketingu
 

Kino Kultura

 

Robert Gadecki
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych

 


Dział Audiowizualny

 

Artur Popławski    
- Główny akustyk
 

Seweryn Różyło
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Jarosław Sobutkowski
- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

Arkadiusz Szafrański

- Specjalista ds. obsługi i konserwacji urządzeń kinowych i audiowizualnych
 

 

Dział gospodarczy

Bożena Kazimierczak
- starsza woźna

Barbara Siwek
- starsza woźna

Monika Mordaka
- szatniarz

Grzegorz Rychlewicz
- kierowca - rzemieślnik

Piotr Chrzanowski
- rzemieślnik

Maria Zając
- starsza woźna

Barbara Kucharska
- starsza woźna

Milena Bednarek
- szatniarz

Klaudia Szulc
- starsza woźna

Dominika Zawiasa
- starsza woźna

Danuta Słomińska
- starsza woźna

Monika Kotas
- woźna

Organizator

Miasto Bełchatów