MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl pt. "Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę"

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spektakl pt. "Dobry Wieczór Kawalerski", który odbędzie się 5 marca 2022r. o godzinie 17:00 w Sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

zobacz więcej

Miejski Jarmark Świąteczny

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza na Miejski Jarmark Świąteczny, który odbędzie się w dniach 4-5 grudnia na Placu Narutowicza.

zobacz więcej

Widowisko 13 grudnia | 40. rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Wydarzenia

Prezydent Miasta Mariola Czechowska zaprasza na Widowisko 13 grudnia z okazji 40. Rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego, które odbędzie się w dniach 12 i 14 grudnia br. o godzinie 17:00.

zobacz więcej

40. rocznica Wprowadzenia Stanu Wojennego

Wydarzenia

Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska, Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Bełchatowie, NSZZ Solidarność Region Piotrkowski zapraszają na obchody 40. rocznicy Wprowadzenia Stanu Wojennego, które odbędą się 13 grudnia br. 

zobacz więcej

Mikołajki w kinie Kultura dla grup szkolnych!

Wydarzenia

Drodzy nauczyciele!

Szukacie idealnego prezentu dla swojej klasy na Mikołajki? Dobrze trafiliście, ponieważ kino Kultura ma dla Was aż trzy propozycje na wspólne spędzenie tego wyjątkowego dnia.

zobacz więcej

Koncert zespołu SYJON

Wydarzenia

Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej zespół SYJON zaprasza na „Koncert bez barier przez Maryję do trzeźwości”, który odbędzie się 4 grudnia br. o godzinie 20:30 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantach Mocy.

zobacz więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Organizator

Miasto Bełchatów