MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wyprawa do Ekwadoru z Klubem Podróżnika

Zima rozgościła się u nas na dobre, a to oznacza jeszcze wiele zimnych, pochmurnych tygodni. Idealnym remedium byłaby wycieczka do ciepłych krajów. Miejskie Centrum Kultury zaprasza więc na taką podróż w ramach kolejnego spotkania w Klubie Podróżnika. Kierunek: Ekwador i Galapagos.

Już 19 stycznia o godzinie 18:00 będziemy mogli posłuchać o Ekwadorze – państwie w Ameryce Południowej położonym nad Oceanem Spokojnym – oraz o wchodzących w jego skład wyspach Galapagos.

Ekwador jest krajem, który pokochają turyści. Zróżnicowanie krajobrazu oraz miejscowy folklor sprawiają, że jest to idealne miejsce dla wymagającego globtrotera. Natomiast bogactwo i różnorodność fauny i flory tworzą z niego raj dla botaników. Wyspy Galapagos zasłynęły dzięki Charlesowi Darwinowi, który sformułował teorię ewolucji m.in. na podstawie obserwacji poczynionych właśnie na tych wyspach.

O swojej niesamowitej podróży po Ekwadorze i Galapagos opowie Robert Gondek. Spotkanie odbędzie się 19 stycznia o godzinie 18:00 w sali koncertowej MCK.

Wstęp wolny.

 

Organizator

Miasto Bełchatów