MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Poparzeni Kawą Trzy w Miejskim Centrum Kultury

Nowy rok w Miejskim Centrum Kultury rozpocznie się wyjątkowo energetycznym akcentem. Już 28 stycznia na scenie MCK PGE Gigantów Mocy zagrają Poparzeni Kawą Trzy.

To właśnie ta grupa odpowiada za takie hity jak: „Okrutna, zła i podła”, „Byłaś dla mnie wszystkim” czy „Kawałek do tańca”. Ich utwory charakteryzują się najbardziej chyba obrazoburczymi tekstami na polskiej scenie muzycznej. Przekonać się o tym można samemu podczas koncertu w MCK PGE Gigantach Mocy, który odbędzie się 28 stycznia o godzinie 19:00.

Muzyka septetu jest wynikiem skrzyżowania różnych stylów muzycznych takich jak rock, ska czy punk. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal.

Skład:

Roman Osica – wokal, saksofon
Krzysztof Zasada – gitara, wokal
Marian Hilla – saksofon tenorowy, wokal
Wojciech Jagielski – perkusja
Mariusz Gierszewski – gitara basowa
Krzysztof Tomaszewski – trąbka
Jacek Kret – puzon

Bilety do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy (80zł, parter) oraz online na ebilet.pl, kupbilecik.pl i biletyna.pl (60zł, balkon).

Organizator

Miasto Bełchatów