MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert charytatywny dla Ani

9 grudnia o godzinie 18:00 w MCK PGE Gigantach Mocy rozpocznie się koncert charytatywny "Stawiamy Anię na nóżki". Swój udział potwierdziły zespoły Sztywny Pal Azji, Messalina i AFT2.

Ania urodziła się prawie trzy miesiące przed czasem. Przeszła niedotlenienie i ma mózgowe porażenie dziecięce. Rehabilitacja jest dla Ani jedyną drogą i nadzieją na uzyskanie sprawności i normalne życie. Obecnie musi przejść leczenie bioder i nóg w klinice ortopedycznej w Aschau. Operacje i leczenie w tej niemieckiej klinice są jej szansą na samodzielność. 

Podczas koncertu odbędzie się licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców: płyt muzycznych z autografami, sporotwych gadżetów, rękodzieła. Każdy może też wesprzeć leczenie Ani wrzucając swój datek do puszek wolontariuszy.

Więcej informacji o Akcji Dla Ani można znaleźć tutaj.

Organizator

Miasto Bełchatów