MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Kolędowanie z MCK

Już 17 grudnia o godz. 17:00 Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wspólne kolędowanie w wyjątkowej scenerii sali teatralno-widowiskowej. Odśpiewanie ulubionych kolęd i pastorałek oraz unoszący się w powietrzu zapach cynamonu, goździków i pomarańczy pomogą przywołać magię nadchodzących świąt.

Kolędowanie to jeden z najpiękniejszych świątecznych zwyczajów. Wspólne śpiewanie przepełnionych miłością, radością oraz zadumą kolęd zbliża ludzi. Buduje między nimi więź, wzmacnia uczucie bliskości oraz tworzy atmosferę radości przy świątecznym stole.

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, które również chce przekazać nieco świątecznej energii, zaprasza całe rodziny do wspólnego radosnego śpiewania. Będzie to z pewnością idealne wprowadzenie w ten magiczny czas bożonarodzeniowy. Nie zabraknie pysznych pierników, które będzie można samodzielnie ozdobić, oraz choinki, która zostanie ozdobiona wcześniej przygotowanymi wspólnie ozdobami.

 

Organizator

Miasto Bełchatów