MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Spektakl pt. „Porwanie"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na nowy spektakl komediowy Artura Barcisia pt. „Porwanie”, który odbędzie się 18 grudnia 2022 r. o godzinie 15:30 oraz 18:30 w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Będzie to doceniana przez publiczność komedia kryminalna o bohaterze, który w obliczu widma bankructwa decyduje się na szalone rozwiązanie swoich kłopotów.

Człowiek bez środków do życia bywa nieprzewidywalny, a w jego głowie pojawiają się pomysły z pozoru niemożliwe do zrealizowania. A jednak! Bohater spektaklu wybiera najgłupszy z możliwych – porwać syna ministra, który jest odpowiedzialny za jego sytuację!

Jak łatwo się domyślić – nic nie przebiega zgodnie z planem. Brak doświadczenia, kłótnie w rodzinie i tajemnicza kobieta sprawiają, że historia przyniesie wszystkim mnóstwo niespodzianek!

Gwiazdorska obsada, kryminalna intryga i zaskakujące zwroty akcji to tylko część z tego, co czeka na publiczność podczas tego komicznego spektaklu!

Obsada:

Barbara Kurdej-Szatan / Katarzyna Ucherska
Damian Kulec

Antoni Pawlicki
Piotr Grabowski / Marcin Perchuć
Artur Barciś

Reżyseria: Artur Barciś

Producent: Karol Bytner

Bilety do nabycia TUTAJ i TUTAJ oraz w kasach MCK.

 

Organizator

Miasto Bełchatów