MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Koncert uczestników zajęć Studia Piosenki Metro w Bełchatowie - odwołany

Z przyczyn niezależnych od Organizatora koncert uczestników zajęć Studia Piosenki Metro w Bełchatowie pt. „Wywiadówka” zostaje odwołany. 

 

Studio Piosenki Metro w Bełchatowie oraz Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zapraszają na koncert uczestników zajęć pt. „Wywiadówka”, który odbędzie się 22 stycznia br. o godzinie 17:00 w małej sali teatralnej.

Koncert pt. „Wywiadówka”, to śródroczna prezentacja umiejętności młodych adeptów sztuki musicalowej. Data koncertu zbiega się z Dniem Babci i Dziadka, dlatego młodzi artyści dedykują go właśnie im. Bełchatowski oddział studio Piosenki metro rozpoczął działalność w październiku 2020 roku. Szkoła, prócz zdobywania profesjonalnej wiedzy i umiejętności daje możliwość dzieciom i młodzieży szeregu różnorodnych, nietuzinkowych działań oraz bezpośredniego zaistnienia na deskach teatru Studio Buffo.

Studio Piosenki „Metro" to sieć szkół organizowana przez twórców musicalu pod tą samą nazwą. Grupa działa pod auspicjami Teatru Studio Buffo w Warszawie, a ich występy są na wysokim poziomie artystycznym.

Misją Studia Piosenki Metro jest szkolenie i kształtowanie artystycznej wrażliwości osób utalentowanych wokalnie oraz popularyzacja śpiewu jako dostępnej dla wszystkich formy rozrywki i spędzania wolnego czasu.

Darmowe wejściówki do odbioru w kasie MCK od 15 stycznia.

Zapraszamy.

 

Organizator

Miasto Bełchatów