MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Informacja dla uczestników zajęć w MCK

Drodzy uczestnicy zajęć, w tej trudnej dla wszystkich sytuacji epidemiologicznej zastały nas wakacje. Mamy nadzieję, że przyniosą one wytchnienie i odpoczynek. Miejskie Centrum Kultury bardzo liczy bowiem na Waszą dobrą, zdrowotną kondycję po wakacjach. Wierzymy, że uda nam się spotkać na zajęciach, które będą już normalnie prowadzone.

Ponieważ pandemia przerwała Państwa uczestnictwo w zajęciach już w marcu nie mogliście dokończyć swoich artystycznych zamierzeń. Dlatego też chcemy, po wakacjach, kontynuować zajęcia z kończącego się właśnie roku szkolnego. Ewentualny nabór ogłosimy tylko w przypadkach kiedy nie odliczą się uczestnicy poszczególnych grup – o czym będziemy informować Państwa na bieżąco.

Dziękując za Państwa obecność i wsparcie naszej placówki – głównie lajkując naszą pracę na Facebook’u – życzymy pięknych słonecznych wakacji.

 

Organizator

Miasto Bełchatów