MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Wystawa fotografii Marcina Muszyńskiego "Dziecko w kadrze"

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii pana Marcina Muszyńskiego pt. „Dziecko w kadrze”, który odbędzie się 1.06.2019, o godzinie 17:00, na dolnym foyer MCK PGE Gigantów Mocy.

Już niebawem obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Dziecka – radosne święto wszystkich dzieci, lecz również wyjątkowo ważny dzień w kalendarzu każdego rodzica. Z tej okazji zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy przepięknych fotografii pt. „Dziecko w kadrze”, autorstwa pana Marcina Muszyńskiego, którego szczególną pasją jest fotografia dziecięca, rodzinna oraz ciążowa. Pracę z dzieckiem traktuje pan Marcin jako fascynującą przygodę, formę dowartościowania, próbę zatrzymania czasu. Jak pisze sam Autor: 

„Pragnę aby moi modele, szczególnie Ci mali, poczuli się docenieni, doświadczyli czegoś wyjątkowego i dobrze się bawili. Chciałbym aby moje prace nie lądowały w komputerze, a były drukowane i prezentowane na ścianach, gdyż szczególnie dla rodziców jest to bezcenna pamiątka.”

Jego małych, urzekających modeli, zaklętych w magicznych kadrach, będziemy mogli podziwiać do końca czerwca.

Organizator

Miasto Bełchatów