MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Bajeczne czwartki w kinie Kultura

Zapraszamy Was Drodzy Rodzice, Dziadkowie i Kinomaniacy na nasz filmowy cykl - Bajeczny Czwartek. Jest to cykl przeznaczony dla najmłodszych widzów. Wyświetlamy dla Was animacje i filmy, które bawią i niejednokrotnie wzruszają do łez, ale przede wszystkim przemycają w swojej treści wiele życiowych wskazówek i zachęcą do odkrywania i mierzenia się ze światem. Co tydzień o 18:00 gramy dla Was coś nowego!

 

W tym tygodniu, 30 września obejrzycie u nas „Psi Patrol: Film”, czyli przygody niezastąpionej drużyny piesków i ich przyjaciół.

 

Miejcie na uwadze, że w naszym kinie zachowywane są wszelkie zalecenia sanitarne oraz odpowiednie środki ochrony. Mamy dla Was dostępne mniej niż 50% widowni.

Bilety w cenie od 10 zł za bilet ulgowy oraz 15 zł za normalny, do nabycia w naszym systemie sprzedaży online lub w kasie kina. 

Serdecznie zapraszamy!

 

Organizator

Miasto Bełchatów