MCK Bełchatów - samorządowa jednostka kultury, koncerty, spektakle, wystawy.
Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych oraz w celu dopasowania usług i treści do oczekiwań użytkowników. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności i regulaminie serwisu. Dalsze korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności.

zamknij

Klub Podróżnika - "Uzbekistan. Ludzie, płow i bazylia"

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 20 stycznia br. o godzinie 18:00 w sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy.

Tematem pierwszego tegorocznego spotkania będzie „Uzbekistan. Ludzie, płow i bazylia". W podróż wzdłuż klimatycznych wiosek najstarszych miast zabierze nas Aleksandra Sędor, która przybliży wielokulturowość tego kraju i pokaże, jak wygląda codzienne życie mieszkańców tego kraju.

Prelegentka jest z zamiłowania podróżnikiem i miłośnikiem przyrody, z zawodu zaś geologiem. W podróży ceni sobie kontakt z naturą i poznawanie nowych, czasem nieoczywistych miejsc. Z racji zawodu zwraca szczególną uwagę na przyrodę nieożywioną danego miejsca. Ponadto lubi poznawać smaki i zapachy kraju, który odwiedza i nie są straszne są jej spartańskie warunki.

Zapraszamy 20 stycznia do sali teatralno-widowiskowej.

 

Organizator

Miasto Bełchatów